description - wyw KT-TECHNIK - regeneracja turbosprężarek, produkcja wyważarek do turbin samochodowych

Kontakt: nr tel.:506-157-524

Tarnowo Podgórne, ul. Rokietnicka 18

zobacz na mapie jak dojechać

Produkcja wyważarek


Dział produkcji wyważarek rozwijany jest równolegle z usługową regeneracją turbosprężarek. Pierwsze prototypowe wyważarki gotowe mieliśmy w 2008 roku. Zebrane doświadczenie oraz konsultacje z najwyższej klasy specjalistami zajmującymi się wibrodiagnostyką pozwoliły nam dopracować konstrukcję wyważarek. Dzięki temu na początku 2011 roku pojawiła się w naszej ofercie wyważarka do wirników turbosprężarek WJ5000. Już niebawem zaprezentujemy także doważarkę wysokoobrotową, dzięki której można testować działanie turbosprężarki w warunkach zbliżonych do tych, które panują w silniku samochodu.

Dzięki połączeniu tych dwóch profili działalności firmy jesteśmy w stanie na bieżąco testować i wprowadzać korekty w działaniu maszyn. Naszym "poligonem doświadczalnym" jest nasz własny warsztat.

Jako bezpośredni producent udzielamy oczywiście gwarancji na nasze wyważarki. części zamienne znajdują się cały czas w magazynie, tak że w razie awarii jesteśmy zareagować dużo szybciej niż jakikolwiek inny importer wyważarek.